Łóżka

W naszej ofercie znajdują się łóżka jedno- i dwuosobowe w wielu wariantach kolorystycznych.

Naszym klientom oferujemy kilkanaście modeli mających razem ok. 90 wersji kolorystycznych. Wybierając łóżko, możesz zdecydować się na zagłówek z płyty laminowanej, szkła przyozdobionego wybraną grafiką, lacobelu lub skóry ekologicznej.

Do wszystkich oferowanych modeli łóżek dajemy również możliwość dobrania materaca ze stelażem i szafek nocnych.

classic_sypialnia_u2_kwiaty_rgb-15683_01

lozko2-73352

lozko1-4093
Nasza oferta łóżek to szeroki przekrój modeli: od klasycznych charakteryzujących się zaokrągleniami na krawędziach, po nowoczesne o prostej, zwartej bryle. Łóżka w większości przypadków wyposażone są w nóżki umożliwiające aranżację oraz łatwiejsze sprzątanie przestrzeni między podłogą a stelażem materaca.

lozko-i-stolik-nocny-80853

bigvip_01-2845
Połączenie oferty łóżek z odpowiednimi komodami oraz szafami pozwala stworzyć przytulne miejsce dopasowane do każdej osobowości. Wśród propozycji dostępnych w naszej ofercie znajduje się m.in. nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2011 roku model łóżka DOZEN.

small_round2_m22-98667

m22-98667

Jak dobrać odpowiednie łóżko?

Jeśli jesteś fanem funkcjonalnych rozwiązań, możesz zamówić łóżko z długim zagłowiem służącym również jako tylna półka lub szafka nocna. Jeśli wolisz dodać mu nieco ekstrawagancji, wybierz model z wezgłowiem okrytym skórą ekologiczną w jednym z kilku modnych kolorów. Jesteś miłośnikiem nowoczesności? Wezgłowie wykonane z lacobelu będzie strzałem w dziesiątkę!

Jak ustawić łóżko? Najlepiej tak, aby nie utrudniało przemieszczania się po sypialni i pozwalało na łatwe ułożenie się na materacu. Ale samo łóżko to nie wszystko. Aby pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku stanowiło prawdziwą oazę relaksu, warto zadbać o odpowiedni klimat i spójność kolorystyczną. Dlatego do każdego łóżka proponujemy idealnie dopasowane szafy i komody do przechowywania ubrań oraz innych niezbędnych rzeczy.

The content for your Tab goes here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque pretium, nisi ut volutpat mollis, leo risus interdum arcu, eget facilisis quam felis id mauris. Ut convallis, lacus nec ornare volutpat, velit turpis scelerisque purus, quis mollis velit purus ac massa. Fusce quis urna metus. Donec et lacus et sem lacinia cursus.

WAŻNE INFORMACJE