O nas

Wieloletnie doświadczenie w branży, chęć stałego rozwoju i dążenie do perfekcji sprawiło, że zapragnęliśmy zrobić coś wyjątkowego, ponadczasowego oraz osiągalnego dla jak największej rzeszy klientów.

Rozpoczynając współpracę z międzynarodowym koncernem KOMANDOR otrzymaliśmy olbrzymie możliwości. Dzięki udostępnionym technologiom, szerokiemu wachlarzowi materiałów i ich bogatej kolorystyce, a także wspomagając się nowoczesnymi systemami zarządzania oraz projektowania 3D jesteśmy w stanie zagwarantować Wam – naszym klientom – ładne, nowoczesne i solidne produkty.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami płyt meblowych, przez co nasze meble są nie tylko pięknie wykonane, ale również będą spełniać swoje funkcje przez długie lata.

Wykorzystanie w procesie produkcji najlepszych narzędzi – m.in. sterowanych komputerowo pił formatowych – pozwala na precyzyjną obróbkę surowca i wykluczenie jakichkolwiek pomyłek. Naszą zaletą, poza nowoczesnym parkiem maszynowym, jest również wykwalifikowany zespół pracowników posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli.

Oprócz wysokiej jakości wykonania, naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najbardziej wyśrubowane normy estetyczne. Z tego powodu oferujemy wiele wariantów wizualnych zaprojektowanych przez młodych i zdolnych projektantów marki KOMANDOR.

Szukasz mebli skrojonych pod Twoje gusta? Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy porozmawiamy na temat naszych produktów i pomożemy wybrać te najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

 • Connector.Connector.

  WYGODA

  Zabudowy marki KOMANDOR są niezwykle łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu w czystości. Oferujemy skrojoną pod konkretne potrzeby konstrukcję, uwzględniając wszystkie Twoje wymagania dotyczące liczby drzwi, ilości i rozmieszczenia półek, wieszaków itp.

 • Connector.Connector.

  ELEGANCJA

  W naszej ofercie znajdziesz zabudowy dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, wykonane z trwałych materiałów. Pozwala to dopasować meble do każdego pomieszczenia.

 • Connector.Connector.

  FUNKCJONALNOŚĆ

  Zabudowy marki KOMANDOR oferują niemalże nieograniczone możliwości w aranżacji przestrzeni. Dzięki systemom półek, koszyków, szuflad i relingów uporządkujesz ubrania, pościel, sprzęty domowe, a nawet prywatny księgozbiór.

Zabudowy KOMANDOR posiadają szereg zalet, których próżno szukać u innych producentów!

 • Connector.Connector.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Elementy zabudowy montujemy przy pomocy najnowocześniejszych technologii łączeniowych, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie wieloletniego użytkowania. Montowane w zabudowach lustra oklejane są specjalną folią zabezpieczającą przed odpryskiwaniem odłamków. Opatentowane mechanizmy wykorzystywane w drzwiach przesuwnych zapewniają cichą pracę, oraz zabezpieczają przez wypadaniem kółek z toru. Bądź spokojny twoje dziecko jest bezpieczne.

 • Connector.Connector.

  MATERIAŁY

  W celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności w zabudowach KOMANDOR stosujemy wyłącznie sprawdzone i przetestowane materiały. Korzystamy m.in. z wysokoudarowych i samosmarujących polimerów w mechanizmach jezdnych, ze stali głęboko cynkowanej wykorzystywanej przy budowie profili, aluminium, oraz płyt laminowanych. Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa.

 • Connector.Connector.

  KOLORY

  Starając się dopasować nasze produkty do wymagań klientów, oferujemy szeroką paletę barw dla obramowań drzwi, kilkanaście wersji kolorystycznych płyt laminowanych, a także specjalne wypełnienia (m.in. rattan, lustro, mleczne szkło, płyty 3D) pozwalające każdej zabudowie KOMANDOR nadać określony styl.

 • Connector.Connector.

  KSZTAŁTY

  Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie wykonać zabudowy do każdego typu pomieszczenia lub wnęki: wąskie, szerokie, prowadzone po skosie itp. Duża oferta kształtów profili obramowań daje możliwość zaprojektowania oryginalnie wyglądających mebli.

Komandor na Świecie

logo Historia marki KOMANDOR rozpoczyna się w 1992 roku w Kanadzie, skąd do Polski trafiły pierwsze jej rozwiązania. Duża popularność, jaką zdobyły sprawiła, że już w 1994 roku w Radomiu otwarty został zakład produkcyjny wyposażony w jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych. Oprócz produkcji, zlokalizowano tam również dział badawczy oraz konsultacyjny.

Rok 2002 to dla marki KOMANDOR przyznanie jej radomskiemu zakładowi certyfikatu DNV CERTYFICATION BV, potwierdzającego najwyższą jakość produktów, a także spełnianie m.in. normy ISO 90001:2000 w zakresie projektowania, oraz produkcji szaf wnękowych i systemów zabudowy wnętrz.

Wraz z rozwojem marki KOMANDOR zaczęły powstawać kolejne zakłady i składy handlowe na terenie m.in. Brazylii, Meksyku, Rosji, Ukrainy, czy Niemiec. Obecnie produkty firmy sprzedawane są w ponad 50 krajach na całym świecie.