Biurka

Biurko to podstawowy element wyposażenia pomieszczenia, które przynajmniej w części wykorzystujemy do pracy. Aby móc wykonywać swoje obowiązki w wygodny sposób, powinno być odpowiednio dostosowane do Twoich wymagań.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 90 wzorów kolorystycznych płyt, z których wykonujemy biurka. Oferujemy modele lewo- oraz prawostronne, a także możliwość indywidualnej aranżacji szuflad i półek. Dzięki temu będziesz w stanie przechowywać w przygotowanym przez nas biurku wszystkie niezbędne dokumenty i przedmioty potrzebne do codziennej pracy.

komandor.pl biuro_jablon_pol-33289

komandor.pl biurko1-74212

komandor.pl csm_biurko2-16674_01675a2ec2

Szeroki wybór kolorów i faktur materiałów, oraz duże możliwości indywidualnego zaaranżowania przestrzeni do pracy sprawiają, że będziesz w stanie dopasować biurko dokładnie do Twoich potrzeb. Bez względu, czy potrzebujesz mebla do firmowego gabinetu, czy pokoju dziecięcego, dzięki dostępnym u nas rozwiązaniom dopasujesz go do każdej sytuacji.

Jak stworzyć idealne biurko?

Biurko to nie tylko miejsce do pracy, ale również zabawy. Dlatego powinno zostać dopasowane pod względem wymiarów do użytkownika, zapewniając niezbędną przestrzeń dla jego konkretnych aktywności. Równie ważne jest jego umiejscowienie, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, gdzie ważny jest każdy centymetr powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz biurka prostokątne, oraz biurka narożne o szerokich możliwościach dopasowania do potrzeb ich późniejszych właścicieli.

Standardowa wysokość biurka waha się w granicach 72 – 75 cm, zapewniając tym samym komfort siedzenia i łatwy dostęp do blatu. Aby móc wygodnie pracować przy nim nawet wiele godzin, przestrzeń pod blatem przeznaczona na nogi powinna mieć min. 70 cm szerokości i 60 cm głębokości.

Wybierając biurko do pokoju dziecięcego warto zastanowić się nad bezpieczniejszym rozwiązaniem i wybrać modele nie posiadające ostrych krawędzi.

Dopasowanie ilości szuflad, półek lub szafek jest kwestią indywidualną. Projektując biurko na potrzeb swoje lub swojej rodziny zastanów się, w jaki sposób chcesz przechowywać w nim wszystkie akcesoria mające zostać pod ręką. A następnie wybierz najbardziej wygodne i optymalne rozwiązanie.

The content for your Tab goes here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque pretium, nisi ut volutpat mollis, leo risus interdum arcu, eget facilisis quam felis id mauris. Ut convallis, lacus nec ornare volutpat, velit turpis scelerisque purus, quis mollis velit purus ac massa. Fusce quis urna metus. Donec et lacus et sem lacinia cursus.

WAŻNE INFORMACJE