DNI MEBLOWYCH INSPIRACJI

 

Jedyna i niepowtarzalna promocja w roku! Tylko do 10 marca  trwają DNI MEBLOWYCH INSPIRACJI.

Przyjdź, zapytaj, zobacz najmodniejsze trendy, najnowsze rozwiązania i skorzystaj z wyjątkowych okazji przy zakupie produktów Komandor.  Inspirować może wszystko, a nasze meble są tego idealnym przykładem. Odmień wnętrze  razem z nami, podczas tych wyjątkowych dni.

  • SPECJALNA OFERTA PROMOCYJNA – RABATY DO 15%
    Tylko teraz kup swój wymarzony mebel z oferty Komandor w atrakcyjnej ofercie i odbierz nawet do 15% rabatu. Przyjdź do Autoryzowanego Salonu, zadzwoń lub umów się na bezpłatną wycenę i sprawdź, ile możesz zyskać.
  • MOC INSPIRACJI DLA TWOJEGO WNĘTRZA
    Poznaj szeroką gamę naszych nowych inspiracji, produktów, a także wysokiej jakości materiałów z jakich mogą zostać wykonane Twoje meble, aby były zgodne z aktualnymi trendami w świecie designu.

 

DARMOWY PROJEKT I WYCENA
Wykonaj z nami projekt swojego mebla i poznaj jego cenę. Nasi doświadczeni projektanci pomogą za darmo zaprojektować wymarzone meble na wymiar, dobrać odpowiednie materiały, a także przygotują atrakcyjną wycenę. Wszystko szybko, solidnie i zgodnie z Twoimi potrzebami.

 

Wypełnij formularz bezpłatnego projektu i wyceny kliknij


Miło nam będzie gościć Cię także w  naszym salonie w Krakowie przy ul.Madalińskiego 16
gdzie osobiście odpowiemy na Twoje pytania, zapoznamy Cię z naszą ofertą  i wspólnie przygotujemy odpowiedni projekt wraz z wyceną.


Możesz również skontaktować się z naszymi projektantami poprzez infolinię pod numerem: 

INFOLINIA: 508 371 900